| Komedi Drame | Krim |


Vite pas largimit nga e shkuara e saj adoleshente si një detektive private, Veronika Mars rikthehet në vendlindjen e saj – në kohë për ritakimin e gjimnazit – për të ndihmuar dashurinë e saj të vjetër, Logan Ekolls, i cili është ngatërruar në një vrasje të mistershme.


Info: YoutubeIMDb
Shiko: FiredriveSockshareVideoweedNowvideo
Shkarko: Filecloud,Movreel,Nosupload


Frymëzuar nga ngjarje të vërteta, BAD COUNTRY është një dramë e krimit të vendosur në Luiziana. Hetimet e detektivit Bad Karter e çojnë në arrestimin e Xhesi Ueiland, një vrasës me kontratë nga një organizatë kriminale. Ueiland, përballet me burgim të përjetshëm, dhe për të mos humbur familjen e tij, ai fiton besim tek Karteri dhe bëhet informatori i tij. Kur gjërat filluan të shkonin keq, bosi i organizatës, Lutin Adams përdor politikanët dhe avokatët e korruptuar, për t’i bindur se Ueiland doli si “spiun”. Me këtë rast, familja e Ueiland ekzekutohet, dhe kështu ai merr rrugën drejt hakmarrjes. Karter merr kontrollin, duke e ndjekur këtë organizatë në një lagje franceze. Situata shpërthen, ku në fund Karter, Ueiland dhe Lutin gjenden në një trekëndësh zjarri.

Info: YoutubeIMDb
Shiko: FiredriveSockshareVideoweed
Shkarko: MovreelUptoboxFilecloudKatër anëtarë të forcave SEAL 10 janë të ngarkuar me misionin për të kapur apo vrarë kreun famëkeq të talebanëve Ahmed Shah, në qershor të vitit 2005.

| Aksion | Biografi | Drame | 


Info: IMDbYoutube
Shiko: SockshareNovamovNowvideoVidto
Shkarko: MovreelUptoboxFilecloudNosupload
Me vitet ’70 pas tij, gazetari më i vlerësuar i San Diegos, Ron Bërgëndi, rikthehet për të marrë përsipër kanalin e parë të lajmeve në Nju Jork, që transmeton 24 orë lajme.

| Komedi |


Info: IMDbYoutube
Shiko: SockshareNovamovVideoweedNowvideoVidto
Shkarko: MovreelUptoboxFilecloudNosupload
Bazuar në historinë e vërtetë të Xhordan Belfort, që nga fillimet e tij për t’u bërë një komisioner i pasur që bën jetë të paparë, deri në rrëzimin e tij lidhur me krimet, korrupsionin dhe qeverinë federale.

Kujdes: Filmi permban skena Erotike

| Komedi | Krim | Biografi |


Info: IMDbYoutube
Shiko: SockshareNovamovNowvideoPromptfile
Shkarko: FilecloudNosuploadNjë menaxher klubi në Nju Jork përpiqet të shpëtojë babain dhe vëllain e tij nga mafia ruse.

| Aksion | Drame | Thriller | Krim |Info: IMDbYoutube
Shiko: FiredriveSocksharePlayedVideoweedNowvideo
Shkarko: MovreelUptoboxFilecloudNosupload
Veronica papritmas e gjen veten në një garë surreal dhe të tmerrshme maratonë. Rregullat janë të thjeshta: Nëse jeni të lapped, ju vdesin. Nëse ju hap jashtë rrugë, ju vdesin. Shumë do të fillojë, por vetëm një mund të kalojnë vijën e finishit gjallë

| Aksion | Horror | 


Info: IMDbYoutube
Shiko: FiredriveSockshareNovamovVideoweedPromptfile
Shkarko: MovreelUptobox.FilecloudNosuploadKrijesa e Frankenstein gjendet midis një lufte shekullore midis dy klaneve të pavdekshme.

| Aksion | Fantazi |Info:IMDb, Youtube
Shiko: Novamov, Vdeoweed, Vidbull,Nowvideo,
Shkarko: Movreel, Filecloud, Nosupload


Pas festimit të festës së beqarisë së Doug në një hotel të lirë në Laughlin, djemtë e Hangover Bradley, Ed dhe Zach zgjohen në një udhëtim futuristik, dhe vënë re që Doug ka humbur.

| Komedi | Drame |


Info:IMDbYoutube
Shiko:NosvideoVidbullFiredriveSockshare
Shkarko:FilecloudNosupload