Movie review score
5

On a quest to find out what happened to his missing brother, a scientist, his nephew and their mountain guide discover a fantastic and dangerous lost world in the center of the earth.

Ne kerkim te vllait te tij te humbur, nje profesor universiteti perfundon ne qender te tokes bashk me nipin e tij dhe nje vajze te bukur islandeze. Te apasionuar mbas Zhyl Vernit ata perdorin si guide librin e tij me titull “Udhetim ne qender te tokes”.

Info: Imdb
Shiko: FileboxNosvideoNowvideoAllmyvideosPutlockerSockshare
Shkarko: JumbofilesRapidshareNosuploadUploadic

Lere nje koment lidhur me filmin