Movie review score
5

Dracula, who operates a high-end resort away from the human world, goes into overprotective mode when a boy discovers the resort and falls for the count's teen-aged daughter.

Drakula, i cili operon ne nje vend larg botes se njerezve, behet agresiv kur nje djale zbulon vend ndodhjen e tij dhe bie ne dashuri me nje vajze adoloshente.

Info: You Tube
Shiko: PutlockerNovamovVideoweedI Pad /// Mobile,
Sockshare
Shkarko: MovreelFilecloud


Lere nje koment lidhur me filmin